Kdo se stane marketérem roku?

11. 5. 2011 | ZeB
Dnes večer od 17.30 hodin se v Divadelním sále klubu Lávka koná vyhlášení slavnostních výsledků soutěže Marketér roku 2010.

Dnes večer od 17.30 hodin se v Divadelním sále klubu Lávka koná vyhlášení slavnostních výsledků soutěže Marketér roku 2010. Vítěz si odnese Velkého modrého delfína vyrobeného z českého skla. Soutěž marketér roku pravidelně pořádá Česká marketingová společnost. Jejím cílem je výběr osobností, které se podílejí na úspěšném rozvoji vlastní firmy či instituce, i na rozvoji marketingu všeobecně. Přihlásit se mohou všichni zájemci, kteří působí v marketingové oblasti - v marketingovém managementu a marketingových funkcích ve výrobních, obchodních, dopravních a dalších oborech hospodářství, v poradenských a výzkumných marketingových organizacích, ve školství a jiných formách vzdělávací činnosti i v oblasti vědecké práce. Slavnostní vyhlášení bude moderovat Jan Pokorný, večerem bude provázet skupina Rubinet a jazzová kapela Bridge Band.
 

Štítky dokumentu: Marketingový výzkum SEO
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.