LG je partnerem Pirátů z Karibiku

19. 5. 2011 | ZeB
Společnost LG Electronics CZ se stala generálním partnerem filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Tímto krokem rozjíždí LG svoji jarní kampaň s televizory.

LG jako technologický inovátor v oblasti televizní zábavy se v letošním roce stal pro Českou republiku a Slovensko generálním partnerem nejnovějšího pokračování úspěšné série Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Snímek budou moci diváci zhlédnout i v systému Disney Digital 3D. Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna uvedla společnost FALCON a.s. v noci na dnešek ve slavnostní půlnoční premiéře s českým dabingem i v původním znění s titulky. Ve 3D verzi, jejíž diváky budou dle předpokladů převážně (ale nejen) děti, bude film promítán pouze s dabingem. V rámci tohoto partnerství bude LG promítat trailer i na svých televizorech umístěných v elektro prodejnách. Tímto krokem tak zahájilo svoji jarní kampaň s televizory. 

„Jarní kampaň bude tvořit kinoreklama v síti českých multiplexů Cinestar, na Slovensku v kinech Palace Cinemas a Cinemax, včetně brandingu prostor a prezentace LG produktů ve foyer. Propagaci v kinech doplní soutěže o LG produkty ve fanouškovské skupině LG na sociální síti Facebook a hokejové HC Sparta Praha,“ uvedl tiskový mluvčí LG Martin Malý. V dubnu 2011 představilo LG nové televizory, které používají nejmodernější technologii pro zobrazení 3D, označovanou jakoLG Cinema™ 3D TV. Jedná se o nové 3D, která používá stejnou technologii jako nejmodernější digitální kina.

Pokud jste ještě neviděli trailer filmu, můžete se na něj podívat zde (nebo samozřejmě navštívit prodejnu s televizory LG).
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.