Mads Mikkelsen a pivo Carlsberg ukazují, že bez alkoholu je všechno lepší. Třeba i parkování vesmírné lodi

13. 1. 2021 | Milada Zemanová
Populární dánský herec Mads Mikkelsen v humorné reklamě představil výhody nealkoholického piva Carlsberg. Troufneme si tvrdit, že většina věcí, které zmíní, by vás vůbec nenapadla.

Že alkohol ovlivňuje kognitivní, vizuální a motorické funkce je obecně známý fakt. Dokážete si představit, co všechno by bylo lepší, kdyby se lidé vyhýbali alkoholu? Dánský herec Mads Mikkelsen v nové reklamě na nealkoholické pivo Carlsberg 0.0 vyjmenoval hned několik zajímavých tipů. Mezi nimi například balancování věcí, tvorba umění, přepínání reklam nebo zaparkování vesmírné lodi . Na celé video, které je plné suchého humoru, se podívejte níže.

Značky piva, které do své nabídky zahrnuly nealkoholická piva, zaznamenaly v posledních letech výrazný nárůst poptávky. Julian Marsili, globální brand director pro značku Carlsberg, ke kampani uvedl:

„V Carlsbergu věříme, že to, co dělá pivo pivem, je více než jen alkohol. a že s pivem můžete zažít skvělé věci. Proto jsme vytvořili nealkoholické pivo, které nejen skvěle chutná, ale také vylepší vaše okamžiky. A právě tuto myšlenku jsme chtěli zdůraznit v naší reklamě.”

Dánská značka piva Carlsberg se tak zařadila mezi značky, které reflektují zájem zákazníků o zdravější varianty. Svou reklamu nejprve uveřejnila v Irsku a Dánsku a další trhy plánuje oslovit v průběhu letošního roku.

Zdroje: Adweek, Carlsberg Group

Tip redakce

Nealkoholické pivo Carlsberg 0.0 není první spoluprací mezi hercem Mads Mikkelsen a zmíněnou značkou. V reklamě v roce 2017 herec prozradil, proč patří Dánové mezi nejšťastnější národy světa.

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:
Podobné články: