Klout přidal dalších pět sociálních sítí

11. 8. 2011 | VB
Klout zdvojnásobil počet sledovaných sítí. Nově přidal Blogger, Flickr, Instagram, Tumblr a Last.fm. Další na řadě by měla být sociální síť Google+.

Klout je služba, která měří vliv na sociálních sítích Twitter, Facebook, LinkedIn, Youtube a Foursquare. Nyní ale svůj počet sledovaných sítí zdvojnásobila. Klout nově přidal i weby Blogger, Flickr, Instagram, Tumblr a Last.fm. Brzy se prý chystá i zapojení nové sociální sítě Google+ a také Facebook Pages.


Starup Klout zhodnocuje vliv uživatelů na sociálních sítích pomocí tzv. Klout skóre. To se pohybuje od 1 do 100. Čím vyšší číslo, tím větší vliv na sociálních sítích uživatel má. Díky této službě mají uživatelé přehled o svém online působení.


Faktory podle, kterých se skóre měří, jsou různé. Způsob počítání je vždy určený pro konkrétní síť. Například na Facebooku se hodnotí komentáře, počet přátel nebo počet kliknutí na tlačítko Like. U Twitteru se počítá počet followerů, retweetů a aktivita tweetování.


Služba Klout je zcela zdarma. Přihlásit se může kdokoliv na oficiálním webu skrze vybrané sociální sítě.Zdroj: www.mashable.com, www.techcrunch.com

 

Štítky dokumentu: Facebook Google Instagram Twitter YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: