LEGO oznamuje nečekané kolaborace s Levi's nebo Adidas

11. 9. 2020 | Barbora Vičarová
Šlápnout holou nohou na LEGO kostičku je jedna z nejbolestivějších věcí vůbec. Když tak ale učiníte v LEGO botách Adidas, maximálně tak obohatíte svůj look o další díl skládačky. A díky kolaboraci s Levi's ho můžete doladit i od bot nahoru.

Po kolaboraci značky LEGO se seriálem Přátelé nebo firmou IKEA přichází nová nečekaná jména, se kterými ikonická značka stavebnic připravuje spolupráci. Prvním z nich je Levi's, který připravovanou spolupráci oznámil na svých sociálních sítích pomocí krátkého videa.

Podle fanouškovských zvěstí by se mělo jednat o kolekci 20 kousků Levi's, které budou obohaceny o plastovou plošku, na kterou si můžete přicvaknout libovolné kostičky LEGO a personalizovat tak svůj outfit. Mezi kousky, o kterých se spekuluje, je například džínová bunda s LEGO klopou, která by měla stát kolem 120 euro nebo ledvinka, jejíž cena by měla být 40 euro. 

Žlutá plastová ploška by měla být měkčí, aby se oblečení dalo pohodlně nosit a má rozměr 6x6 kulatých bodů. Součástí módního kousku by měl být pytlíček s LEGO komponenty, kterými si můžete plošku vyzdobit podle svého. Celá kolekce by měla přijít na trh v říjnu tohoto roku. Není to poprvé, co značka spolupracuje s oděvní firmou, už v minulosti LEGO navázalo spolupráci například s firmou Uniqlo, zde šlo však pouze o speciální potisky nebo výšivky. 

Tenisky pro dokonalý LEGO look

Levi's však není jedinou kolaborací z oblasti módy. Další značkou je Adidas, který přichází s kolaborací ve formě LEGO tenisek. Mělo být jít o speciální model ZX 8000, jehož design je poodhalen v krátkém videu, které se objevilo na YouTubovém kanálu značky.

Tenisky jsou velmi barevné, jazyk zdobí vyšité logo značky LEGO a jsou obohaceny o plastové komponenty ze stavebnice například na tkaničkách nebo bocích tenisky.

Navíc jsou na videu ukázány ve vtipné krabici, která je typická pro značku Adidas, ale je zároveň ve tvaru LEGO kostičky s 6 výstupy na vrchu. Ve videu je uvedeno datum 25. 9. 2020, kdy pravděpodobně limitovaná edice tenisek spatří světlo světa.

Máme se tedy opravdu na co těšit! A značí to i následující unboxing. 

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:
Podobné články: