Winklevossova dvojčata natočila reklamu na pistácie

13. 9. 2011 | CaB
Bratři Tyler a Cameron Winklevossovi, kteří tvrdí, že jim Mark Zuckerberg ukradl myšlenku Facebooku natočili reklamu na pistácie. Naráží zde na boj o Facebook.

Bratři Tyler a Cameron Winklevossovi, kteří nesmlouvavě tvrdí, že jim americký programátor Mark Zuckerberg ukradl myšlenku Facebooku se snížili natolik a natočili reklamu na pistácie Wonderful Pistachios Get Crackin´.


Ve slušivých oblecích se zelenou kravatou pojídají bratři křupavé pistácie a otevírají je pouze jednou rukou. „Hele, to je dobrý nápad. Praskání. To by mohlo být velké,“ říká jeden z dvojčat. „Myslíš, že by to někdo mohl ukrást?“ odpovídá druhý bratr. To, že by někdo mohl ukrást jejich jedinečný a originální nápad rozlousknutí pistácií je zřejmým a velmi okatým odkazem na spor ohledně Facebooku a jeho zakladatele Marka Zuckerberga.


Příběh Tylera a Camerona Winklevossových se dostal do podvědomí veřejnosti především díky filmu The Social Network. I když bratři získali odškodnění ve výši 65 milionů amerických dolarů, podali před nedávnem novou žalobu. Soud jim však nevyhověl.

 

Zdroj: www.thenextweb.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: